Odwiedź nas na: 

PD Meble

tel. 609-607-731

e-mail: kontakt@pdmeble.pl

Copyright 2023 PD Meble

i wszystko pasuje


 

Meble do pokojów dziecięcych i młodzieżowych

Meble dla dzieci i młodzieży nie różnią się w procesie produkcji, jednakże należy pamiętać o kilku kwestiach przed wyborem tego typu mebli.

Kluczową sprawą, o której muszą pamiętać rodzice, zanim wybiorą meble dla swoich pociech to fakt przez kogo będą użytkowane. Wobec czego nie jest dobrym pomysłem montowanie szkieł i delikatnych półeczek.

W meblach dla ucznia najważniejszym elementem jest stabilne biurko i przestrzeń na blacie. Powyższe części tworzą strefę do nauki, więc powinny być tak zaprojektowane, aby stworzyć komfortowe warunki do zdobywania wiedzy. Pamiętać należy również o dobrym dla kręgosłupa i dostosowanym do wieku dziecka (a właściwie do wzrostu) - krześle do biurka. 

Ponadto powinno się zainwestować w wytrzymałe systemy meblowe i akcesoria, gdyż mali testerzy nie oszczędzają mebli i będą wiele razy stukać i obciążać zabudowę.

Przy planowaniu mebli, warto również pamiętać o aranżacji wnętrza pod dziecko/nastolatka i wybrać, przynajmniej część płyt kolorowych, co ożywi pokój i sprawi radość zarówno małemu mieszkańcowi, jak i jego gościom.