Odwiedź nas na: 

PD Meble

tel. 609-607-731

e-mail: kontakt@pdmeble.pl

Copyright 2023 PD Meble

i wszystko pasuje


 

PD Meble, czyli Paweł Dąbrowski od mebli.

Paweł Dąbrowski Wrocław PD Meble

PD Meble założyłem w 2017 r., aby móc podpisywać się pod tym, co tworzę dla klientów. W branży meblarskiej pracuję prawie 20 lat. Zacząłem od robienia schodów drewnianych, poprzez epizod składania mebli w Anglii, produkcję mebli dziecięcych a kończąc na kilkuletniej pracy w czołowej wrocławskiej firmie, w której zajmowałem się produkcją i montażem mebli na zamówienie. To właśnie tutaj nauczyłem się jak tworzyć wysokiej jakości meble na wymiar od podstaw i cieszyć się wraz z klientem z nowego wnętrza.

 

Moim celem jest tworzenie mebli funkcjonalnych, niezawodnych przez lata i dopasowanych co do milimetra, a równocześnie cieszących oko mieszkańców i ich gości. Priorytetem mojej firmy jest jakość, a nie ilość, dlatego meble wykonujemy tylko na indywidualne zamówienie dostosowane do potrzeb Klienta. Nietypowe wymiary nie stanowią problemu, doradzam jakie rozwiązania są najlepsze, a które tylko ładnie wyglądają na zdjęciach w  magazynach, ale są niepraktyczne.

 

Cieszę się, że zaglądasz do mnie. Obejrzyj nasze realizacje mebli na zamówienie i skontaktuj się, chętnie porozmawiam i wyjaśnię wszystkie wątpliwości.

 

Zobacz również opinie naszych klientów

Paweł Dąbrowski